אורחים ומארחים – המדריך המלא לאישורי ההגעה שלכם

גני אירועים בתל אביב

0 90

בני המשפחה הקרובים אליכם ביותר, החברים שמלווים אתכם מהילדות והקולגות שלכם למקום העבודה – כולם עתידים להגיע לחגוג אתכם את אירוע האהבה שלכם שנחגג עם גן אירועים בתל אביב. אם פעם על הזוגות המאורסים היה להמתין על לערב האירוע על מנת לדעת מי מהאורחים מגיע או לא, כעת ניתן לדעת מי מהאורחים שלכם יגיע לחגוג אתכם. הכירו: אישורי ההגעה לאירוע.

אישורי ההגעה ועלות האירוע – מה הקשר ביניהם?

עריכת אישורי ההגעה אינה חובה, אלא המלצה חמה שתינתן לכם על ידי מנהלי האירוע של גן אירועים בתל אביב שבו אתם תתחתנו. הסיבה הראשונה מדוע כדאי מאד לבצע את אישורי ההגעה היא הסיבה הכלכלית. מנהלי האירועים יבקשו מכם למסור להם את מספר האורחים שיגיעו אל האירוע. המטרה? להיערך לאירוע כמה שיותר טוב מבחינת המזון, סידורי האבטחה וסידורי השולחנות. במידה ותמסרו להם מספר גבוה יותר ממספר האורחים שיגיע בפועל, יהיה עליכם לשלם עבור הפער. אישורי ההגעה מאפשרים לכם לדעת מי מגיע אל האירוע ומי לא – כך שלא תצטרכו לשלם אקסטרות מיותרות.

חברה חיצונית או סיוע מהחברים הטובים ביותר?

עליכם לשאול את עצמכם מי הולך להכין לכם את רשימות ההגעה. מצד אחד, תוכלו שלא לשלם על אישורי ההגעה בעת שתרתמו את החברים הטובים ביותר שלכם שיבצעו את שיחות הטלפון, יסמנו בדו"ח מסודר מי מגיע ומי לא ולבסוף ימסרו לכם את הדו"ח הסופי. מנגד, תוכלו לשלם עבור ספק חיצוני העוסק בשירות של אישורי הגעה. ההמלצה היא לעשות זאת עם חברה מומחית שתבצע עבורכם את האישורים במינימום של זמן כך שתוכלו להתקדם הלאה אל השלב הבא: סידורי השולחנות.

יש רשימת מוזמנים, יש סידורי שולחנות

גני אירועים בתל אביב לא רק יבקשו מכם מספר משוער של האורחים שיגיעו לחגוג אתכם, אלא גם את סידורי השולחנות שתרצו באירוע. כל אורח שיגיע אל האירוע שלכם יקבל פתקית עם מספר השולחן מהמארחת. על מנת לסדר את השולחנות יהיה עליכם לדעת מי מגיע ומי לא. ארגנו את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר וכך גם תחסכו לא מעט כסף, וגם תהפכו למארחים טובים יותר.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר