איך תדעו כי גם המצבר שלכם מקורי ואיכותי?

מצבר לרכב

0 137

לכל אדם יש את תחומי העניין שלו, שבמרבית המקרים הוא גם מאד מבין בהם. מה קורה בעת שעליכם להיות צרכנים של מוצרים או אביזרים שאינכם מבינים בהם? אז אתם הופכים פגיעים וחשופים לאנשי מקצוע לא אמינים שיכולים לנצל את תמימותכם וחוסר הידע שלכם.

 

קרה והמצבר ברכב שלכם זקוק להחלפה מיידית? ההמלצה החמה ביותר היא להגיע אל חנות מצברים בעלת שם – זאת מאחר ומובטח לכם מצבר איכותי ותקין, ושירות הניתן על ידי אנשי שירות ומקצוע מהשורה. יחד עם זאת, גם אתם בעצמכם תוכלו להבטיח את איכות המצבר החדש עם הענקת תשומת לב לפרמטרים הבאים:

 

האם יש על המצבר מספר סידורי?

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק, וזה שיבטיח לכם כי אתם עושים עסקה מוצלחת הוא המספר הסידורי על המצבר. המספר אמור להופיע על המצבר בצורה מוטבעת, כאשר הוא מופיע כשני מספרים עוקבים המייצגים את התאריך. מבלי שישנו מספר שכזה, סביר כי המצבר שמציעים לכם אינו חדש, כאשר עולה החשש כי מדובר על אחד מזויף. לכן, מצבר רוכשים רק אצל מפיץ מורשה שעובד באישור היבואן.

 

לא רוכשים מצבר ללא תעודת אחריות

כשאתם משקיעים את מיטב כספכם בשירות או באביזר, מגיע לכם לקבל תמורה מלאה לכספכם. במקרה הזה של רכישת מצבר לרכב, לא מדובר אך ורק על מצבר איכותי שישרת אתכם, אלא גם על מצבר המשודכת לו תעודת אחריות. חשוב מאד לשים לב כי תעודת האחריות שאתם מקבלים היא תעודה מקורית הנושאת את שם מותג המצבר שלכם. כן חשוב לדעת בנוסף כי התעודה שאתם מקבלים אינה תעודת אחריות הניתנת לכם מהחנות בה רכשתם, אלא תעודה של מותג המצברים שלכם.

 

המצבר יכול להגיע אליכם עד לפתח הבית

לעתים, אינכם צריכים להגיע פיסית אל חנות של מצברים. גם במקרים קיצוניים בהם נתקעתם עם הרכב בעקבות תקלות במצבר, וגם במקרים בהם אתם מעוניינים לרכוש מצבר רזרבי, תוכלו לעשות זאת עם שירות של מצברים המגיעים עד הבית! גם עם שירות כזה, מומלץ לבדוק כי מוטבע תאריך על המצבר וכי אתם מקבלים תעודת אחריות. נסיעה טובה!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר