איך תהפכו את אירוע החתונה שלכם לאירוע שמח?

טבעות נישואין

0 80

אם היו שואלים אתכם איזה אירוע חתונה אתם רוצים, לבטח הייתם משיבים כי "אירוע שמח". לשמחתכם, השליטה בעד כמה האירוע יהיה שמח היא לגמרי בשליטתכם! רכישת טבעות נישואין שאתם אוהבים היא לגמרי התחלה טובה והיא שריקת פתיחה משמעותית בהחלט. טבעות נישואין מסמלות את האהבה שלכם יותר מכל דבר אחר והן הולכות להזכיר לכם עד כמה אתם ברי מזל בכל יום מחדש, השקיעו בבחירתן! כעת, כל שנותר לגלות הוא איך להפוך את החתונה שלכם לשמחה אפילו יותר!

 

אל תצמצמו את רשימת המוזמנים

אירוע כמו חתונה הוא אירוע נדיר מסוגו – הוא נחגג רק פעם אחת בחיים שלמים. אחת הטעויות הנפוצות שזוגות עושים הוא לצמצם את רשימת המוזמנים. אכן, לעתים צמצום הרשימה אינו סבוך מאחר ואתם מורידים מרשימת המוזמנים אורחים שאינם די קרובים אליכם, אך הבעיה היא בעת שאתם מורידים מהרשימה גם אורחים יחסית קרובים רק על מנת לעמוד במספר האורחים שהגדרתם לעצמכם תחילה. ככל שיהיו לכם יותר אורחים, כך החתונה תהיה שמחה יותר ותקבל מימד מסיבתי יותר.

 

קישוטים ברחבת הריקודים, חובה!

הקישוט האולטימטיבי ברחבת הריקודים הוא ללא כל ספק טבעות נישואין שיאירו את הרחבה, אך חוץ מהטבעות ישנם עוד קישוטים שתוכלו לקשט באמצעותם את האירוע שלכם. רחבת הריקודים היא שיא האירוע שלכם ועליה תחגגו את הסטטוס החדש שלכם. על כן, ההמלצה היא לרכוש מבעוד מועד קישוטים לרחבת הריקודים: מתנפחים, משקפיים, משרוקיות ועניבות מפלסטיק שיעלו את המורל על הרחבה ויהפכו אותה לשמחה הרבה מעבר למה שאתם מצפים לו כעת.

 

אל תפסיקו לחייך. גם לא לרגע!

האנרגיה שתעבירו לאורחים שלכם תהיה האנרגיה שהם ירגישו. אל תפסיקו לחייך, גם לא לרגע אחד! בעת שאתם מפזרים אהבה ואור לכל עבר, אתם מדביקים את האורחים שלכם באנרגיה הקסומה הזו וקשורים את כל האורחים בקשר של שמחה, אנרגיה טובה והמון אהבה. מוכרחים להיות שמח, זוכרים? נצלו את אירוע האהבה שלכם לפזר את כל האהבה הפועמת בלבכם והפכו את האירוע שלכם לאירוע גדוש באהבת חינם ושמחה.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר