בוקר חתונה טוב! רשימת הציוד שלכם ליום המרגש

אולם אירועים במרכז

0 59

אולם אירועים במרכז קורא לכם! אם עד היום הצ'ק ליסט המשמעותי ביותר שהיה עליכם לעשות היה לפני יציאתכם לנתב"ג, הכירו כעת את הצ'ק ליסט המרגש ביותר שידעתם – זה שעליכם לעשות רגע לפני יציאתכם אל החתונה שלכם. אז מה לוקחים אתכם בתיק?

 

1.צ'קים לכל הספקים שאיתם תעבדו

את התשלום עבור הספקים עושים לרוב בכמה פעימות: מקדמה בפגישת ההיכרות, סכום משמעותי יותר לקראת האירוע ואת יתר הסכום ביום האירוע עצמו. אל תשכחו לקחת אתכם בתיק צ'קים לכל הספקים, או כסף מזומן אם זו דרך התשלום העדיפה עליכם.

 

2.ערכת חירום – כי תמיד טוב שתהיה

ביום האירוע שלכם אתם הולכים לשמוח ובעיקר לאהוב, אך לעתים, מרוב ההתרגשות, יש גם צורך בעזרה ראשונה קטנה. קחו אתכם בתיק ערכת עזרה ראשונה עם כדורים נגד כאב ראש, פלסטרים ותרופות נגד אלרגיה. תמיד טוב שיהיה, והידיעה כי יש לכם ערכה שכזו תעניק לכם שקט נפשי.

 

3.רשימה עם מספרי הטלפון של כל נותני השירות

את הטלפון של מנהל האירועים של אולם אירועים במרכז אתם כבר לבטח יודעים בעל פה, אך מה בנוגע ליתר הספקים? מומלץ מאד לקחת אתכם רשימת טלפונים של כל הספקים – החל מהצלם, דרך הרב ועד הדיג'י. לאורך היום נהוג להיות איתם בקשר רציף, לתאם איתם סידורים אחרונים ולעדכן אותם לגבי סידורים אחרונים.

 

4.העתק של הכנת סידורי ההושבה

למנהל האירועים שלכם יש את רשימת סידורי ההושבה שלכם, אך חשוב שגם לכם יהיה. לעתים יש צורך בהוספה או הורדה של מוזמנים, כך שבעת שיש לכם עותק של סידור ההושבה אתם יכולים לשלוט על כל הנעשה – גם מרחוק. ככל שתהיו מסודרים יותר, כך יהיה קל יותר לפתור אירועים בלתי צפויים.

 

5.מילים של אהבה בטקס החופה

החלטתם להחליף מילים של אהבה בטקס החופה? אל תשכחו לקחת אתכם את המילים הנדירות. אירוע האהבה שלכם הוא האירוע שתמיד חלמתם עליו, והנה הוא כאן! אולם אירועים במרכזלא יכול לחכות לארח אתכם! המילים שתחליפו בטקס החופה יהפכו במהרה לעתיד שלכם. מזל טוב!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר