במה שונה ניקוי משרד מניקוי הבית?

ניקיון משרדים

0 85

לא רק אתם עובדים במשרד שלכם, אלא גם חברת הניקיון! ניקיון משרדים מגלם בתוכו לא מעט אתגרים, ועם בדיקה קצרצרה מגלים כי ניקיון של משרד מורכב הרבה יותר בהשוואה לניקיון של חלל ביתי.

 

מנקים בכל יום ולא פעם בשבוע

במרבית המקרים, התדירות בה מנקים את הבית היא תדירות של פעם בשבוע. מה קורה עם ניקיון משרדים? מנקים את המשרד בכל יום!  במשרדים ישנה תנועה גדולה מאד של אנשים המבוססת על צוות העובדים, הלקוחות ואנשי העסקים המגיעים לפגישות. ככל שישנם יותר אנשים בחלל, כך נדרשת עבודת ניקיון יסודית יותר ובתדירות גבוהה יותר. הדוגמא הטובה שניתן כמובן לתת היא את חדרי השירותים, שחשוב לשמור עליהם בתחזוקה גבוהה.

 

ניקיון החלונות? אתגר גדול

החלונות בבתים הפרטיים הם חלונות קטנים ולעתים גם חלונות המשולבים על דירות קרעקע. המשמעות? קל יחסית לנקות אותם. ניקיון משרדים מבוסס בין היתר גם על ניקיון החלונות, כאשר ישנו אתגר: לעתים החלונות גדולים מאד ולעתים גם מדובר על חלונות הנמצאים בקומות גבוהות בבניין המשרדים. על כן, יש צורך בצוות ניקיון מקצועי שגם מנוסה בניקיון חלונות, וגם מנוסה בניקיון מגובה בהתאם וזו העבודה הנדרשת.

 

מפנים חומר מסווג בדרך בטוחה

במה עוד שונה ניקיון משרדים מניקיון ביתי? במשרדים ישנו גם חומר מסווג המיועד לגריסה או לזריקה בפח ייעודי של חומר מסווג. בעת שאתם מעסיקים חברת ניקיון, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ובעלת מוניטין ושם. ככל שהחברה שתעבדו איתה גדולה יותר ומומלצת יותר, כך תוכלו להיות שקטים כי החומר המסווג שלכם לא יגיע לידיים זרות, אלא אך ורק למקום המיועד לו.

 

מנקים מבלי להפריע לצוות העובדים

בנוסף, ניקיון משרדים כולל גם אתגר לא קטן בכלל: בעת שצוות מנקים מגיע לנקות את הבית שלכם, הניקיון מתבצע בשעות בהן אתם לא נמצאים בבית. המטרה? לאפשר סביבת ניקיון נוחה יותר. מנגד, עם ניקיון המשרדים, לא אחת נדרש מצוות המנקים לנקות את המשרד בשעות בהן העובדים נוכחים במשרד, כך שמדובר על אתגר גדול הדורש מיומנות וניסיון.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר