האם יש צורך בהתקנת טיימר בדוד השמש

דוד שמש

0 91

שמו של הטיימר לדוד נקשר בעיקר עם דוודי החשמל. בפועל, גם דודי שמש הם דוודים הפועלים על חשמל, בעיקר בעונת החורף. איכות החיים נמצאת במרחק כפתור אחד בלבד, לא תרצו ללחוץ עליו? על מנת להפוך לחסכוניים יותר – גם באנרגיה וגם בהוצאות החשמל שלכם, התקינו גם אתם עם טכנאי הדוודים את הטיימר שעושה בשבילכם את כל העבודה.

 

דוד שמש משרת אתכם בעיקר בחודשי הקיץ

רבים תוהים מדוע הם צריכים טיימר לדוד אם הם נהנים ממים חמים בחסות קרני השמש. אכן, כל עוד השמש מאירה את שמי ישראל, או את שמי העיר בה אתם גרים, אתם זוכים למים חמים המגיעים ממשאב אנרגיה קיים. יחד עם זאת, ישנם ימים, גם בישראל, בהם השמש אינה נוכחת בשמיים, כך שהמים בדוד שלכם מושפעים בצורה ישירה. המשמעות? גם אתם משתמשים במנגנון חשמלי על מנת לחמם את המים בדוד. על כן, זיכרו כי גם אם ברשותכם דוד שמש, כדאי להסתייע בטיימר שיכול להקל עליכם ולחסוך לכם לא מעט.

 

מה הטיימר יכול לעשות בשבילכם?

תחילה, איכות החיים שלכם. חודשי החורף הינם חודשים מאתגרים יותר בכל הקשור למים חמים זמינים. בכדי להבטיח שאכן תוכלו ליהנות מזמינות גבוהה התואמת את צרכי השימוש שלכם, עליכם להדליק את הדוד בצורה עצמאית. המשמעות? במידה ותרצו מים חמים זמינים בשעות הבוקר, יהיה עליכם להתעורר מוקדם ולהדליק את הדוד. כשמותקן אצלכם טיימר המחובר אל דודי שמש, אין באמת צורך. ניתן להגדיר מראש את שעות הפעילות של הדוד, כך שבכל יום הדוד ידלק ויכבה על פי ההגדרות האישיות שלכם.

 

התקנת טיימר מביאה לחיסכון כספי משמעותי

דודי שמש הינם דוודים נפלאים – כאלו שחוסכים לכם המון טירחה והמון כסף. יחד עם זאת, בימים בהם השמש אינה נוכחת בשמיים, יהיה עליכם להסתייע במים המגיעים ממקור אנרגיה חשמלי. בעת שאתם מתקינים את הטיימר, אתם יכולים לשלוט על שעות הפעלת הדוד, כך שלא יהיה כל סיכוי שתשכחו לכבות אותו וכך חשבון החשמל שלכם לא יתפח.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר