האם שושבינות צריכות יותר משמלה אחת?

שמלות ערב

0 32

 

כל כלה לפני אירוע החתונה שלה בוחרת את השושבינות לאירוע: הן אלו המלוות אותה לאורך כל היום והן גם זוכות בסטטוס היוקרתי של החברות הטובות ביותר. רגע לפני בחירת השמלה לאירוע נשאלת השאלה: האם גם שושבינות צריכות להשקיע לקראת האירוע בשתי שמלות שונות?

 

קו עיצובי אחיד ומשותף לכל השושבינות

ראשית, עוד לפני שתוכרע ההחלטה לגבי שמלה אחת או שתי שמלות, חשוב לזכור כי תהליך בחירת השמלה אינו תהליך קצר ופשוט במיוחד. ישנן כלות שיש להן שלוש שושבינות וישנן כלות עם עשר שושבינות. ככל שמספר השושבינות גדול יותר, כך יותר בנות צריכות לקבל החלטה משותפת, מה שלעתים מסמתן כמשימה לא כל כך פשוטה. על כן, כדאי להגדיר תחילה כי השושבינות ילבשו שמלה אחת. שמלות ערב לשושבינות צריכות להיות מבוססות על קו עיצובי אחיד וצבע אחיד שנבחר לרוב על ידי הכלה.

 

שמלה לקבלת הפנים ולרחבת הריקודים – צעד נחוץ או מוגזם?

כידוע, כיום לא מעט כלות בוחרות ללבוש ביום חתונתן שתי שמלות שונות: שמלה אחת המיועדת לשלב קבלת הפנים בו נפגשים לראשונה עם האורחים, ועוד שמלה נוספת הנלבשת לאחר טקס החופה והיא מיועדת לרחבת הריקודים. לא אחת נשאלת השאלה האם גם השושבינות זקוקות לשמלה נוספת, והתשובה לרוב הינה שלילית. מעבר לכך שמדובר על תהליך ארוך יותר של חיפושים המצריך מהשושבינות לא מעט זמן פנוי, צריך לקחת בחשבון גם את הפאן הכלכלי.

 

שמלת ערב אחת ומנצחת המתאימה לכל שלב באירוע

בהתאם לאופי האירוע יש להתאים לשושבינות שמלה אחת בלבד שתתאים להן לכל שלב באירוע. בעת שמדובר על אופי האירוע צריך בעיקר להבין האם מדובר על אירוע חורף או קיץ, אירוע בוטיקי או אירוע בגוון מסיבתי יותר, והאם מדובר על אירוע צהריים או ערב. בעת שהשושבינות בוחרות בשמלה אחת, תשומת הלב נשארת על הכלה כאשר הדגש הוא על השמלות שהיא מחליפה. בעת שגם השושבינות יחליפו שמלה לאורך האירוע, החלפת השמלה של הכלה הופכת פחות מיוחדת תוך שאור הזרקורים מתחלק בין הכלה והשושבינות.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר