המידע חשוב לפגישה הראשונה במתחם האירועים

אולם אירועים בנס ציונה

0 177

אחת החווית הגדולות שלכם ביותר כבני זוג היא להתחיל את מסע החיפושים אחר מתחם האירועים לחתונה. אהבה יש באוויר ובעיקר בחגיגה עם אולם אירועים בנס ציונה כמו "גאיה"! עם הגעתכם אל מתחם האירועים, יקבל אתכם מנהל האירוע שיערוך לכם סיור במתחם, ולאחר מכן ישב אתכם לשיחה שכל התכלית שלה היא אהבה. בכדי להבטיח פגישה מוצלחת, עליכם להגיע מראש עם מידע ותשובות לשאלות שלבטח תישאלו. אם כן, אילו הכנות מקדימות עליכם לעשות טרם הגעתכם לפגישה הראשונה עם "גאיה"?

 

חתונה גדולה או קטנה – איך אתם רוצים לחגוג?

ישנם הזוגות שדמיינו תמיד חתונה עם מאות מוזמנים, בעוד ישנם הזוגות שחלמו על קו בוטיקי יותר עם כמות מצומצמת מאד של אורחים. עליכם לדעת כי אין נכון או לא נכון, אלא יש את מה שמתאים לכם. אולם אירועים בנס ציונה כמו "גאיה", יוכל לארח אתכם על פי החלום הפועם בלבכם. לכל חתונה יש את היתרונות שלה: חתונה קטנה עולה לכם פחות כסף מאחר ואתם משלמים על פחות אורחים, בעוד חתונה גדולה יותר מזמנת לכם כמות גדולה יותר של אורחים. יתרון נוסף של החתונה הקטנה הוא שאתם מכירים את כל האורחים המוזמנים, ואילו בחתונה הנערכת עם כמות גדולה יותר של מוזמנים יש לכם אפשרות לחגוג עם מעגלים רחוקים יותר ולהתקרב אליהם באירוע.

 

מתנות מההורים, חסכונות של שנים – מה התקציב שלכם?

"גאיה" – אולם אירועים בנס ציונה, יבקש גם לדעת מה התקציב שלכם לחגיגת האירוע. שאלת התקציב חשובה מאד ועל כן כדאי שתדעו כבר בשלב זה כמה תרצו להשקיע באירוע שלכם. הסיבה לכך מאד פשוטה: כל אלמנט שתוסיפו באירוע יעלה לכם כסף, כך שתקציב מוגדר מראש יוכל לכוון אתכם בבחירות שלכם ולאפשר לכם לעשות תיעדוף של מה כדאי, מה נחוץ ועל מה אפשר לוותר. כך לדוגמא, היום והעונה בהם תתחתנו ישפיעו גם הם על המחיר. על כן, במידה ואתם רוצים לחגוג אירוע צנוע יותר מבחינת תקציב, יהיה עליכם להתפקס על אזור מיוחד בשנה ובשבוע.

 

אנשים של חורף או קיץ – מה אתם?

ישנה תחימה ברורה בין האנשים שאוהבים את עונת הקיץ ובין האנשים שאוהבים את עונת החורף. בעוד ישנם אלו שעבורם קרן שמש מלטפת היא התפאורה המרהיבה ביותר לאירוע, ישנם גם הזוגות המעדיפים מזג אוויר סגרירי, רעמים, ברקים והמון אהבה. על כן, עליכם להגדיר מראש מה העונה בה תרצו להתחתן, על מנת שמנהל האירועים של "גאיה" יוכל לבדוק עבורכם את הזמינות לתאריכים הנדרשים על ידכם. כמו כן, כדאי לדעת כי האירועים הנחגגים בחורף מזמנים לכם מחירים מיוחדים, בעוד אירועי הקיץ מעט יקרים יותר.

 

באיזה יום חשבתם להתחתן?

על מנת שתוכלו לסגור תאריך עם "גאיה", עליכם לדעת באיזה יום תרצו להתחתן. ההמלצה החמה ביותר היא להגיע עם 2 תאריכים אפשריים: אחד בתחילת השבוע ואחד בסוף השבוע. הסיבה? כל תאריך מתומחר במחיר אחר, כאשר חגיגה בסוף השבוע הינה יקרה יותר. בעת שיוצגו בפניכם המחירים, תוכלו לדעת איזה תאריך מתאים לכם יותר ומיד לסגור אותו.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר