חוסכים בהוצאות חשמל על דוד חשמל עם טיימר!

טיימר לדוד חשמל

0 71

 

מובן כי אינכם מעוניינים להגדיל את הוצאות החשמל שלכם, אך לעתים מבלי שאתם מתכוונים לעשות זאת, אתם עושים זאת. בכל עת שטכנאים מבצעים התקנת דודי חשמל, הם ממליצים בחום ללקוחות להתקין בסמוך לדוד גם טיימר. המון פעמים הטכנאים נענים בסירוב, זאת מאחר וישנם אלו הסבורים כי מדובר על מתג שבת.

בפועל, מדובר על מנגנון עזר שיכול להקל את חייכם, להשאיר אתכם במיטה לעוד שעה נוספת ובעיקר לגרום לכך שלא תבזבזו המון כסף לשווא על הוצאות חשמל.

 

שעות קבועות מראש בלי הפתעות!

המנגנון לפיו עובד הטיימר הינו די פשוט: אתם יכולים לתכנן מראש את השעות בהן דוד חשמל יהיה פועל ואת השעות בהן הדוד יהיה כבוי. באופן זה, אתם יכולים לחזות מראש מה יהיו הוצאות החשמל שלכם מבלי הפתעות מיותרות.

תכננו מראש את דפוס השימוש שלכם: כמה נפשות אתם בבית, האם אתם עושים מקלחת קצרה או אמבטיה מפנקת והאם אתם נוהגים לשטוף כלים בכיור. לאחר מכן, תוכלו לתכנן את שעות הפעלת הדוד וליהנות ממים חמים הזמינים שלכם בשעות קבועות ביום.

 

מעתה, לא תשכחו לכבות את הדוד

מעבר לכך שהתקנת הטיימר במעמד התקנת דודי חשמל גורמת לכך שהדוד נדלק עבורכם בצורה אוטומטית מבלי שתצטרכו לעשות זאת, הרי שהדוד גם מכבה את עצמו מבלי שתצטרכו לעשות זאת. קצב החיים המהיר מחייב אתכם להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות – החל מגידול הילדים ועד טיפוח הקריירה.

על כן, לא מפתיע כלל שהדבר האחרון שמטריד אתכם הוא כיבוי דוד חשמל, מה שלבסוף גורם לכך שאתם משלמים כספים רבים על דוד שנשאר דולק לאורך שעות. עם טיימר, לא תצטרכו יותר לדאוג ובטח שלא לשלם.

 

איכות חיים: לא קמים שעה קודם

הודות למנגנון הפועל בצורה אוטומטית על פי הצרכים שלכם, אינכם צריכים להתעורר מוקדם בבוקר רק על מנת להדליק את הדוד. התקנת דודי חשמל הכוללת גם את התקנת הטיימר, מבטיחה לכם לילות ארוכים יותר! בעת שתתעוררו, יחכו לכם מים חמים לאחר שהדוד עבד בשעות שהגדרתם. כל שנותר לאחל לכם הוא רחצה נעימה!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר