טבעת וינטאז' אינה טבעת יד שניה

טבעות אירוסין

0 891

ענף טבעות אירוסין הוא כנראה הענף שעבר הכי הרבה גלגולים בשנים האחרונות, לפחות בכל הקשור לעולם האירועים: מענף מצומצם שהציע כמה דגמים פשוטים במחירים אחידים, נהנים כיום הגברים הנרגשים מקטלוגים עשירים המבוססים על מגוון רחב של טבעות מזהב לבן וזהב צהוב, עיצובים ייחודים ונדירים ושיבוצי יהלומים בחיתוכים שונים. אחד השינויים המהותיים הנוכח בענף הטבעות הוא גל הוינטאז' – טבעות בעיצוב נוסטלגי ומתקתק יותר. שימו לב גברים יקרים: טבעות אירוסין בעיצוב וינטאז' אינן טבעות יד שניה!

 

תשומת לב והשקעה: כל מה שבת הזוג שלך רוצה

שוק היד השניה הינו שוק מפותח מאד ולבטח גם לכם יצא לרכוש מוצר או רהיט בשוק זה: החל ממכשיר סלולארי שכבר נעשה בו שימוש, רהיט עתיק יומין או אפילו פריט לבוש בעל ערך סנטימנטלי. למרות שישנה חשיבות לפריטים הנקנים בשוק זה, חשוב להדגיש כי בכל הקשור לטבעות אירוסין, טבעת שכבר נעשה בה שימוש לא  באה בחשבון.

 

אין אישה שתשמח לקבל טבעת משומשת

טבעת האירוסין היא טבעת המגלמת בתוכה סיפור של אהבה – סיפור טהור של אהבה. בעת שמעניקים טבעת משומשמת, נדירה ויוקרתית ככל שתהיה, כבר מגולם בה סיפור אהבה אחר שהוא אינו סיפור האהבה שלכם. תוכלו לרכוש טבעת בעיצוב וינטאז' אך לא מומלץ בשום פנים ואופן לרכוש טבעת משומשת – כזו שכבר לקחה חלק בהצעת נישואין בעבר. טבעות אירוסין חייבות להיות טבעות טהורות, כאלו שממתינות בחנות התכשיטים לספר את סיפור האהבה שלכם בלבד. נשים מעריכות מאד שמלות יד שניה, תכשיטים ייחודים ורהיטי עתיקות, אך לא כשזה מגיע לטבעת שלהן.

 

טבעת וינטאז' – מה המשמעות?

חנויות התכשיטים הגדולות והמוכרות מציעות לקהל הגברים מגוון רחב של סקטורים לבחור מתוכם: טבעות אירוסין זולות, טבעות מזהב לבן, טבעות מזהב צהוב, טבעות בעיצוב מיוחד ואקסלוסיבי, טבעות קלאסיות וטבעות בשיבוץ יהלומים. אל אלו מצטרפות גם טבעות הוינטאז' שהעיצוב שלהן מושפע מטרנדים חולפים שמקבלים עם הזמן מעמד של קלאסיקה. טבעות אלו לרוב מעוצבות בקו צנוע ובוטיקי יותר שוהפך אותן לכאלו הפועם מהן טעם נוסטלגי-בוטיקי.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר