ישנה דרך אחת לטפל בבעיות הקשב

טיפול טבעי בקשב וריכוז

0 91

הורים לילדים רוצים להבטיח דרך קבע את הטוב ביותר עבורם. יחד עם זאת, המון הורים מגיעים לנקודת אין מוצא: צריך להעניק טיפול לילד, איך לא תמיד יודעים לבחור בטיפול המתאים והנכון ביותר. טיפול בהפרעות קשב לא צריך לכלול כדורים, אלא יכול להתבצע גם בצורה טבעית לחלוטין.

 

לא מזניחים בשום אופן את הטיפול בבעיה

על מנת ליהנות מדרך הפעולה לטיפול בהפרעות הקשב, צריך להכיר בהפרעה. בעוד ישנם ילדים המתקשים להתרכז וללמוד בלי קשר להפרעה וגם בהם צריך לטפל, ישנם הילדים שלאחר איבחון הנערך להם מתגלים כילדים הסובלים מהפרעת הקשב והריכוז. באם וילדכם, מכל סיבה שלא תהיה מתקשה להתרכז ולהקשיב גם במסגרת הלימודית וגם במסגרת החברתית, חשוב מאד להעניק טיפול לבעיה ולא להזניח אותה. יכולות של קשב וריכוז הן יכולות שניתן לשקם ולשפר אותן, אך בעת שלא עושים זאת הבעיה לא נוטה להיעלם, אלא במידה רבה להתעצם.

 

זכותכם כהורים לבחור בטיפול הטבעי

המציאות כיום היא שהטיפול הטבעי אינו הטיפול השכיח ביותר, אלא טיפול שעל מנת ליהנות ממנו צריך לפנות אל נתיב מיוחד. במרבית המקרים, מיד לאחר קבלת האבחון וההבנה כי הילד סובל מהפרעת קשב וריכוז, מקבלים ההורים מרשם לכדורי הריטלין או הקונצרטה – כדורים שבאמצעותם אמורים הילדים ליהנות מקשב וריכוז ברמה גבוהה. זכותם כהורים לבחור טיפול בהפרעות קשב בדרך טבעית – מה שאומר שהילדים לא יצטרכו לסבול מתופעות לוואי, ובעיקר יהיה מי שמבין אותם ומתאים להם את הטיפול המתאים להם ביותר.

 

הטיפול הטבעי: נוגעים בבעיית השורש

כדורי הריטלין הם כדורים הניתנים לכל הילדים הסובלים מהפרעת הקשב. כידוע, כל ילד שונה ובעל תכונות אופי שונות. אם כן, איך יכול להיות שכל הילדים בעולם מקבלים את אותו הכדור? עם טיפול בהפרעות קשב בדרך טבעית הילד שלכם יקבל את המענה האיכותי וההולם ביותר אותו. לפני כל טיפול שיוענק לילדים, יבחנו כל האפשרויות תוך שיתבצע ניסיון להבין את בעיית השורש המביאה לכך שהילד סובל מהפרעת הקשב והריכוז. לעתים, טיפול רגשי או טיפול באמצעות מיומנויות למידה מביא לכך שהילד יכול ליהנות מרמה גבוהה יותר של יכולות הקשבה וריכוז.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר