כך הפכו חדרי הבריחה למיקום נבחר להצעת נישואין

שליפת טבעת אירוסין

0 138

 

הצעת הנישואין היא הכל חוץ מלברוח – היא התחייבות לחיים משותפים, בטוב וברע. בעוד המון גברים בוחרים בחוף הים כלוקיישן המתאים ביותר להצעת הנישואין, ישנם הגברים שבוחרים אטרקציה שמשגעת את העולם – חדרי בריחה.

 

60 דקות, מגוון חידות והפתעה אחת

כשם שהצעת הנישואין הינה הצעה מסתורית וחשאית, כך גם חדרי הבריחה. מדובר על אטרקציה של שעה אחת בלבד, שכולה מבוססת על אדרנלין, מתח ושיתוף פעולה. במילים אחרות? כל מה שאתה צריך על מנת להציע את הצעת הנישואין. הקסם הגדול של חדרי הבריחה הוא החוויה המשותפת שאתם עוברים יחד, כזוג. אותו ליכוד וגיבוש שאתם עוברים לאורך שעה שלמה, יגיע לשיא בסיום החדר עם שליפת טבעת אירוסין והפיכתם לזוג מאורס!

 

היא לא תדמיין לרגע שכאן תתקיים ההצעה

סביר מאד כי אם הייתם מתלבשים באופן חגיגי לקראת יציאה למסעדה, לבילוי רומנטי בחוף הים או שהייתם טסים יחד לחו"ל, היא הייתה מעלה על דעתה כי הצעת הנישואין קרבה. המון גברים רוצים להפתיע וכמה שיותר את בנות הזוג שלהם בהצעת הנישואין, אך זה לא תמיד עובד. בעת שאתה בוחר להציע את הצעת הנישואין בחדר הבריחה, אתם מבסס לעצמך את כל התנאים להצעה מרגשת, מפתיעה וכזאת שלא ניתן לצפות לה. תהיה בטוח שמבחינתה שיא הבילוי יהיה סיום החדר ב-60 דקות. על טבעת? אין סיכוי שהיא חולמת.

 

רגע לפני הסוף: חידה המבוססת על חייכם

בתיאום מראש עם צוות העובדים בחדר הבריחה, תוכל לבקש מהם לשתול את החידה האחרונה כחידה המבוססת על החיים המשותפים שלכם. חידה שכזו כבר אמורה להתחיל לרמוז לה שמשהו מתרחש כאן, כך שקצב פעימות הלב שלה יגיע לשיא, וזה בדיוק יהיה הזמן המושלם עבורך לעשות את הצעד שאתה חולם עליו כבר זמן רב. חידת סיום המבוססת על חייכם יוצרת נימה אישית ומרגשת יותר, כך שכדאי לתכנן זאת מראש. אם תרצה להפתיע אותה אף יותר, תוכל לתאם את הגעת בני המשפחה והחברים הטובים שימתינו לכם בחלל הכניסה לחדר הבריחה, לטובת חגיגת האירוסין שלכם.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר