כך תערכו סקר שוק לפני עבודה עם חברות אחזקה

שירותי אחזקה

0 70

גם אם עבדתם כבר בצמוד אל חברת אחזקה וגם אם לא, כדאי שתכירו את כלל המפתח: לא מתחילים את העבודה עם החברה מבלי לערוך סקר שוק מקיף. המטרה? למצוא את החברה הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם. בניינים חדשים הנבנים כיום, נבנים עם מערכות מתקדמות שעל מנת לתחזק אותן על הצד הטוב ביותר, יש צורך בשירות צמוד של חברות האחזקה. חברה המנהלת ומתחזקת לכם את בניין המגורים או המשרד פוטרת אתכם מכל התעסקות מיותרת. כל שנותר לכם הוא ליהנות מהמגורים או מהעבודה בבניין ובעיקר למצוא את החברה שלכם:

 

מי הן החברות המומלצות ביותר?

סקר השוק אמור לכוון אתכם אל החברות המומלצות ביותר. בפועל ישנן לא מעט חברות המציעות את אותם השירותים, אך מה שמבדיל בין חברה בינונית ובין חברה מעולה הוא הותק, הניסיון ומניפת השירותים המוצעים לכם. שימו לב כי ישנן חברות המעניקות שירותי אחזקה כלליים בלבד, כך שלא בטוח כלל שזה השירות שאתם צריכים. לעומת זאת, ישנן חברות המתמחות במניפה רחבה של שירותים והן מציעות שירותי ניקיון, ניהול ואפילו אבטחה בבניין.

 

הצעת מחיר: מה אתם מקבלים בתמורה?

לאחר שמצאתם מספר חברות שעונות על הצרכים שלכם, נותר לכם לבחור חברה אחת שאיתה תעבדו. השלב הבא כאמור הוא השלב בו אתם מבקשים הצעות מחיר מכל החברות שהציעו את השירותים שעונים על הצרכים שלכם. שימו לב כי לעתים כדאי לשלם קצת יותר ולקבל יותר, מאשר לשלם פחות ולא לקבל את כל קשת השירותים שאתם זקוקים לה. השוואת מחירים לא מתבצעת רק על מנת לקבל את המחיר הזול ביותר, אלא גם להבין את הסכם השירות, מה מגיע לכם ומה אתם מקבלים בפועל.

 

על מה לא מתפשרים?

אז מה חשוב לבדוק בחוזי העבודה המוצגים לכם? חברת אחזקה צריכה להיות לפני הכל חברה שזמינה לכם. אירועים בלתי צפויים לא ניתן לחזות מראש, כך שחשוב שיהיה לכם מענה בעת שתזדקקו לו. כמו כן, כדאי לבחור בחברה שמציעה לכם עבודה עם צוות קבוע ולא עם צוותים מתחלפים. דבר זה מעיד על שביעות רצון העובדים ובהתאמה הם גם יבצעו אצלכם עבודה טובה ומסורה יותר.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר