למה גם לכם כדאי לרכוש מצבר נוסף לרכב?

מצבר לרכב

0 104

מרבית הנהגים מחליפים את המצבר שלהם במוסך בכל כמה שנים. למה שאתם לא תרכשו מצבר לרכב בנתניה, כך שתוכלו להחליף את המצבר שלכם בכוחות עצמכם? מצבר נוסף לרכב – הדרך הקלה לפתרון בעיות מורכבות!

 

יש מבצע, לא תקחו עוד אחד?

חנויות המציעות למכירה מצבר לרכב בנתניה, יוצאות כמה פעמים בשנה במבצעים שוברי שוק. מה שקורה בפועל הוא שאתם יכולים לרכוש שני מצברים במחיר של אחד! כידוע, מצבר הוא חלק ברכב שתמיד יהיה בו שימוש, כך שבעת שאתם רוכשים עוד מצבר, אתם יכולים להיות בטוחים כי תשתמשו בו בעתיד הקרוב, בעיקר בעת שיש ברשותכם רכב חדש שאתם לא הולכים להחליף. על כן, במידה והגעתם אל החנות ויש מבצע, קנו גם מצבר רזרבה.

 

מקרה חירום? אתם תמיד חוסכים בזמן

אם יש תרחיש שאף נהג לא היה רוצה לחוות אותו הוא רכב שלא מניע בגלל תקלות במצבר. לשמחתכם, בעת שתרכשו מצבר נוסף למקרי חירום, לא תהיה כל משמעות לרכב שאינו מניע – זאת מאחר ותוכלו לפתור את הבעיה בשניות עם החלפת המצבר. רוכשים מצבר נוסף בהווה וחוסכים כאב ראש מיותר בעתיד!

 

היכן כדאי לאחסן את המצבר הנוסף?

רכשתם מצבר לרכב שיהיה לכם למקרי חירום ואתם תוהים היכן לאחסן אותו? בעוד ישנם אלו שבאוטומט שלהם מאחסנים את המצבר במחסן הביתי, הרי שהמקום האידיאלי ביותר לאחסנת המצבר הנוסף הוא ברכב שלכם. בעת שתאחסנו את המצבר בבית, אין לו כל משמעות. המצבר אמור ללוות אתכם ברכב ולהיות לכם מענה איכותי לכל תקלה שלא תהיה. נסיעה טובה!

 

המצבר סיים את חייו? יש לכם אחד נוסף

כאמור, מצברים משרתים אתכם לאורך שלוש שנים לערך. בעוד ישנם הנהגים שזוכרים להחליף את המצבר בזמן, ישנם גם הנהגים שעד שהם לא נתקעים עם רכב שלא מניע הם לא זוכרים כלל שיש מצבר ברכב. על כן, כדאי לרכוש מצבר נוסף שתוכלו להחליף בעת שהמצבר הנוכחי שלכם יפסיק לעבוד. נסו לדמיין את המקרה הבא: אתם מתעוררים בבוקר, מתארגנים לעבודה ומגיעים אל החניה. אתם מנסים להניע את הרכב אך ללא הצלחה. מה אתם עושים? נזכרים שרכשתם מצבר לרכב בנתניה, כך שאתם יכולים להחליף אותו מיד!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר