למי מתאימה טבעת אירוסין זהב לבן?

טבעת אירוסין זהב לבן

0 75

לא במקרה נציגי המכירות והשירות בחנויות התכשיטים ממליצים לכם שלא להגיע אל חנות התכשיטים לפני שאתם יודעים איזה צבע של זהב אתם מחפשים. טבעות האירוסין הממתינות לכם בחנויות התכשיטים מגיעות בזהב לבן וצהוב, כאשר כל אישה בעלת העדפה ברורה לצבע זהב מסוים. גם אתם עומדים לפני הרכישה של חייכם ותוהים אם טבעת האירוסין מהזהב הלבן מתאימה לבת הזוג שלכם? לפניכם שלוש קבוצות של נשים שעתידות לחבב את הזהב הלבן. בת הזוג שלכם נמנית באחת מהקבוצות האלו?

 

טעם אישי: אלו שאוהבות את הזהב הלבן

קבוצת הנשים הראשונה שלה מתאימה הטבעת מהזהב הלבן היא כמובן קבוצת הנשים שמביעות חיבה לצבע זהב זה. נדירות הנשים שאוהבות גם זהב צהוב וגם זהב לבן, ולרוב מדובר על בחירה חד משמעית בצבע אחד של זהב. כמעט כל גבר יודע מה בת הזוג שלו מעדיפה, זאת בעקבות תקדימים שונים עם רכישת תכשיטים בעבר. מבחינה עיצובית, טבעות אירוסין זהב לבן אינן שונות מהטבעות מהזהב הצהוב, כך שניתן לרכוש כל דגם של טבעת האירוסין בכל צבע של זהב.

 

הרמוניה סולידית: אלו שאוהבות מראה נייטרלי ועדין

בהשוואה לזהב הצהוב, הזהב הלבן נחשב לזהב הסולידי, הנקי והנייטרלי יותר. הסיבה פשוטה: הזהב הצהוב הינו הזהב המוכר לכולם בגוונו הזהוב. הזהב הלבן לעומת זאת הינו הזהב המתכתי יותר שרבים מעידים כי גוונו דומה לגווני תכשיטי הכסף. אכן, מדובר על זהב מעט יותר סולידי, ובעיקר כזה שלא מעטים אלו המתקשים לכנות אותו "זהב". צבע זהב זה מתאים אם כן גם לנשים שמחפשות את המראה שאינו הזהב הסטנדרטי.

 

הנשים בעלות גוון עור בהיר יותר

לא אחת נאמר כי הזהב הצהוב מתאים לנשים בעלות גוון העור השחום יותר, בעוד הזהב הלבן מתאים לנשים הבהירות. בפועל, חשוב לזכור כי טעם אישי אינו מבוסס על צבע העור, כך שכן כדאי לקחת בערבון מוגבל את קבוצת הנשים הזאת. יחד עם זאת, בעת שנבחנת הנראות האסתטית, אכן המון פעמים הזהב הלבן משתלב בצורה הרמונית יותר על גוון בהיר בהשוואה לגוון שחום.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר