לנצח את הסוכרת ללא תרופות

לפני חמש שנים התבשר שמואל ישגב שהוא חולה בסוכרת וכיום הוא מלמד אחרים כיצד לנצח את המחלה בדרך טבעית, ללא תרופות.

0 221

לפני חמש שנים התבשר שמואל ישגב שהוא חולה בסוכרת וכיום הוא מלמד אחרים כיצד לנצח את המחלה בדרך טבעית, ללא תרופות.

הטלפון שקיבל יום אחד שמואל ישגב מנתניה מרופא המשפחה שלו היה מבהיל אך לא מפתיע. "ערכתי בדיקות דם שגרתיות ולאחר  כן הרופא התקשר להודיע לי שאני חולה בסוכרת", הוא נזכר. "במחשבה לאחור זה לא היה אמור להפתיע אותי, סבלתי מעודף משקל והיה לי רקע משפחתי של סוכרת גם מצד האמא וגם מצד האבא".

לדברי ישגב, כנהוג במקרים שכאלה, רשם לו הרופא מיד מרשמים לכדורים להורדת הסוכר, תוך כדי שהוא מסביר לו שסוכרת היא מחלה גנטית וכרונית שאת נזקיה ניתן רק לעכב אך שלא ניתן להחלים ממנה. "למעשה, המסלול של הסוכרת הוא די ידוע: כדורים להורדת הסוכר, עוד כדורים,הזרקות ועוד הזרקות, נזקים גופנייםשמתעצמים,פגיעה בעיניים, בגפיים, בכליות ועוד", אומר ישגב. "הבנתי שההתייחסות לסוכרת היא כמחלה  כרונית ושהדרך היחידה להתמודד איתה היא להאט את קצב המחלה ואת הצטברות הנזקים אך גם שבסוף התוצאה ידועה וכואבת".

ישגב אומר כי היה ברור לו שעליו לחפש פתרון בכיוונים אחרים אם ברצונו להתגבר ולנצח את הסוכרת. "החלטתי להילחם בסוכרת, ניסיתי מגוון תוספי מזון וכדורים שלמעשה לא עזרו בכלום, וככל שבדקתי וחקרתי לעומק ראיתי שברפואה הקונבנציונלית אין פתרון". במשך ארבע שנים למד וחקר ישגב את הנושא, "עד אשר גיליתי שיטה שאכן עובדת ומצליחה לרפא את הסוכרת, ככל שבדקתי לעומק התברר כמה השיטה מועילה ומצליחה לרפא אנשים שחולים בסוכרת, חלקם היו מטופלים בכדורים וחלקם נדרשו להזריק אינסולין". אז איך זה עובד? לדברי ישגב חשוב להגיד שלא מדובר בקסם. "השיטה משלבת שינוי בסגנון החיים עם תזונה מותאמת, טבעית לחלוטין וללא שימוש בכדורים", הוא מדגיש. "אני מלווה את החולה לכל אורך התהליך מדריך ומתאים לו.

אישית את השינוי והסגנון המתאים לו.

תוך כדי התהליך החולה ירגיש הרבה יותר טוב ויגיע לאיזון , וברוב המקרים גם יוריד במשקל בצורה בריאה. אני אישית פעלתי בהתאם לשיטה ותוך שלושה חודשים נמדדו אצלי ערכי סוכר בצום 85 , וגם A1C 5.4. בנוסף ירדתי 17 קילו ואני מרגיש שנולדתי מחדש. "אני לא רופא, אבל אני רוצה ויכול לעזור לכל מי שחולה בסוכרת להתגבר על הסוכרת ולהבריא", מסכם ישגב. "התשלום מתבצע רק אחרי ההצלחה. הבראת – שילמת!

לפרטים נוספים בקרו באתרנו http://www.win-sukeret.co.il

 

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר