מדוע אימון כושר לילד הוא החוג הטוב ביותר בשבילו?

אימון כושר אישי לילדים

0 124

מרבית הילדים נהנים כיום ממסגרות המתחילות בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיימות בשעות הצהריים המוקדמות. כהורים, חשוב לכם להמשיך ולתת להם מסגרת גם בשעות אחר הצהריים. כך, לא אחת עולה השאלה: לאיזה חוג כדאי לרשום את הילד? רגע לפני שאתם עושים את הבחירה שלכם, האם ידעתם כי ניתן לרשום את הילד שלכם אל אימון כושר לילדים?

 

נלחמים אתכם במגיפת ההשמנה

העולם המערבי מגלם בתוכו בעיקר טוב, אך לא ניתן להתעלם מכך שקצב החיים המהיר הביא למגיפה גדולה: מגיפת ההשמנה. גם אתם, כהורים, לא תמיד מוצאים את הזמן להכין אוכל לילדים, וכך ארוחת הצהריים שלהם מבוססת על מנת ג'אנק פוד, וגם ארוחת הערב לעתים כוללת ארוחה במסעדה ולא ארוחה ביתית מזינה.

המזון המהיר הזמין בכל פינה גורם גם לכם, וגם לילדים, לעשות בחירות לא נכונות. התוצאה? השמנה. אימון כושר לילדים גם מסייע למלחמה בהשמנה וגם מעניק לילדים מסגרת איכותית להעביר בה את שעות הפנאי אחר הצהריים.

 

התרעננות מהישיבה הממושכת לה רגילים הילדים

מעבר לכך שהמזון שצורכים הילדים אינו תמיד מזון בריא המטיב עם גופם, הרי שגם שגרת היום שלהם מבוססת על תת פעילות. איך זה קורה? בגנים ובבית הספר, הילדים יושבים במרבית היום.

לאחר מכן, הם חוזרים אל ביתם וכך מבזבזים עוד שעות רבות בישיבה: ישיבה על הסלון על מנת לצפות בטלוויזיה, ישיבה על כסא המחשב ולעתים גם ישיבה לטובת הכנת שיעורי הבית. כך, הילדים כמעט ולא נמצאים בפעילות פיסית. על כן, עם החלטתכם לרשום אותם לחוג, לכו על אימון כושר לילדים.

 

לא רק אימון גופני, אלא גם שיתוף פעולה

אימון כושר לילדים מעניק לילדים הרבה מעבר לאימון גופני. לאורך האימונים הילדים לומדים להיות קשובים יותר ולעבוד בשיתוף פעולה. בכדי שהאימון יצליח ויתבצע בצורה הרמונית, על הילדים לעבוד בשיתוף פעולה, שכן ישנם תרגילי זוגות.

באופן זה, לומדים הילדים לא רק להיות קשובים לגוף שלהם ולצרכיו, אלא גם לצרכים של חבריהם לקבוצה שלעתים קצת קשה להם והם זקוקים להפסקה, או לעידוד ומוטיבציה.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר