מדוע מתנה ליולדת לא צריכה להיות מתנה יקרה

מתנה ליולדת

0 166

נדמה כי אם המתנות שאתם רוצים להעניק לא היו עולות לכם כסף, היה לכם קל יותר להעניק אותן. בפועל, תרבות המתנות קושרת אתכם בקשר מחייב, ואם לא די כך, מדובר על תרבות שבמידה רבה מחייבת אתכם אליה – זאת ללא כל קשר לרצונכם להעניק. לשמחתכם, רכישת מתנה ליולדת לא צריכה להיות מבוססת על אלפי שקלים ועל שבירת תכנית חיסכון. הגיע הזמן לנפץ את המיתוס: מתנה שאתם מעניקים ליולדת לא צריכה להיות יקרה ויש לכך כמה סיבות:

 

כשאתם מעניקים מתנה יקרה, אתם מחייבים אותה במתנה יקרה

כשאתם רוכשים מתנה יקרה, אתם בטוחים כי אתם משתקפים ככאלו שהשקיעו רבות – גם מבחינת זמן, גם מבחינת יצירתיות וכמובן שמבחינה כספית. שימו לב: למרות שאתם בטוחים כי אתם יוצרים לעצמכם תדמית של לארג'ים במיוחד, מה שקורה בפועל הוא שעם מתנה יקרה מאד שאתם מעניקים, אתם קושרים את מקבלת המתנה בקשר מחוייבות. איך זה עובד? מאחר ואתם הענקתם מתנה ליולדת שהיא יקרה מאד, היולדת תצטרך להחזיר לכם באותו המטבע בדיוק. לכן, מומלץ להעניק מתנה בתקציב שפוי וצנוע על מנת שלא לכפות על מקבלי המתנה להחזיר לכם באותו המטבע.

 

עליכם לרכוש מתנה פעמיים: קבעו תקציב נמוך

מעבר לכך, מתנה ליולדת לא תמיד מסתכמת במתנה אחת בלבד. את המתנות ליולדת מעניקים במרבית הפעמים בשתי פעימות שונות: בפעם הראשונה נשלחת מתנה אל בית היולדות, ואילו הפעם השנייה שאתם מעניקים מתנה היא בעת שאתם מגיעים לחגוג איתה את האירוע במתחם האירועים. לכן, כדאי מראש להגדיר תקציב משותף לשתי המתנות, כך שלא יצא מצב שהענקתם מתנה יקרה מאד בבית היולדות, וכעבור זמן קצר עליכם להעניק מתנה בשנית.

 

למה להוציא המון כשאפשר להסתפק בתקציב צנוע?

והדבר החשוב ביותר: בכדי להעניק מתנה ליולדת אינכם צריכים להוציא המון כסף! חנויות מקוונות המתמחות במתנות לידה מציעות לכם, קהל מעניקי המתנות, אינספור אפשרויות זולות למתנה. תוכלו להעניק מתנה בעשרות שקלים ועד מאות שקלים בלבד. בהענקת המתנה הדבר החשוב ביותר הוא תשומת הלב והכוונה הטהורה. עלות המתנה? רלוונטית במידה רבה רק לכם.

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר