מדרסים אורטופדיים

0 66

אם אתם סובלים מבעיות מולדות בכף הרגל או משינויים שנוצרו כתוצאה מהגיל או מסיבות אחרות, מדרסים אורטופדיים יוכלו לסייע לכם.

מדרסים אורטופדיים הם מדרסים במותאמים אישית לכל כף רגל. בשונה ממדרסי מדף הנכרים בחנויות הנעליים או בסופר פארם, מדרסים אורתופדים אינם מיוצרים בשיטת הסרט הנע ומדרס אחד אינו דומה למדרס השני. המדרסים האורתופדיים מיוצרים במכון מקצועי אשר מאבחן את הבעיה שממנה אתם סובלים, מודד בדייקנות את כף הרגל שלכם ומתאים לכל אחד מדרס שונה בהתאם למבנה הייחודי של כף הרגל, לאורח החיים, לגיל, למשקל ולבעיה שממנה הוא סובל.

מדרסים אורתופדיים – למי זה מתאים ואיך הם יכולים לעזור?

גם ילדים וגם מבוגרים נעזרים במדרסים. לילדים הנולדים עם עיוותים במבנה כף הרגל כמו פלטפוס, קשת גבוהה מדי או בעיות  נוספות, מדרס אורתופדי לעתים יצליח לשנות את מנח כף הרגל ולעתים רק יקל על הבעיה, אך בכל מצב הוא יסייע להתפתחות וגדילה תקינה של הילדים.

מדרסים אורטופדיים לילדים עונים על מגוון גדול של בעיות, הם מסייעים במצבים של דורבן בעקב, לחולי סוכרת הסובלים מכף רגל סוכרתית, לספורטאים המשקיעים מאמצים רבים בפעילות ספורט וחשופים לפגיעות ספורט אופייניות, לאנשים הנדרשים לעמוד שעות ארוכות על הרגליים וחשים עייפות ואי נוחות, לבני גיל הזהב הזקוקים לתמיכה משמעותית של כף הרגל כדי לשפר את היציבות ולמנוע נפילות ולכל מי שמעוניין לשפר את איכות חייו בכל גיל.

מדרסים אורטופדיים יקרים יותר ממדרסים אחרים בשל הידע הרב הנדרש מבעל המקצוע הבונה את המדרס, בשל המחיר היקר של הציוד הנדרש להכנת המדרס ובשל החומרים היקרים והאיכותיים שמהם נבנים המדרסים.

על מה חשוב להקפיד לפני שאתם רוכשים מדרסים אורטופדיים?

כמו בקנייה של מוצרים אחרים גם מדרסים כדאי לקנות לפי המלצות. נסו לקבל מידע על מכונים מקצועיים מובילים באזור שלכם, שאלו חברים ידידים, היעזרו גם ברופא האורתופד  ואם לא הצלחתם לקבל המלצות נסו להיעזר ברשת האינטרנט. בפורומים ייעודים, בקבוצות פייסבוק ובאתרים העוסקים בתחום האורטופדיה תוכלו לקבל מידע אמין ומהיר על מכון מקצועי מומלץ.

את הבדיקה של התאמת המדרס יש לבצע בישיבה ולא בעמידה.

כאשר אתם מגיעים אל המכון המקצועי לאבחון ולמדידה הביאו אתכם את הנעל שאתם נועלים כל יום. מהתבוננות בנעל יוכל בעל המקצוע ללמוד על צורת ההליכה שלכם, על העומס המופעל על כף הרגל ועוד.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר