מזכרות לאירועים – הכללים לבחירת המזכרות לחתונה שלכם!

מזכרות לאירועים

0 81

אולי ישנם אלו שיגידו שאין חגיגה בלי עוגה, אך בכל הקשור לאירוע החתונה שלכם, ברור כשמש שאין חתונה בלי מזכרות לאירועים המיועדות לקהל האורחים. אז איך בוחרים מזכרות? קחו אתכם לחופה את חמשת הטיפים הבאים:

 

1.העניקו מזכרות לאירועים לפי עונה

כיום תוכלו ליהנות ממגוון עשיר מאד של מזכרות לאירועים, מה שאומר שאתם יכולים לקלוע עם המזכרות בדיוק מושלם. איך ניתן לקלוע עם המזכרות? בין היתר עם הענקת מזכרת עונתית. מזכרת שכזו היא מזכרת המתכתבת עם העונה בה אתם חוגגים את האירוע. כך לדוגמא, אם אתם חוגגים אהבה בעונת הקיץ, תוכלו להעניק כמזכרת לאורחים מניפה ממותגת.

 

2.העניקו מזכרות בסוף האירוע

המטרה של המזכרות היא כמובן לגרום לאורחים לזכור אתכם ואת האירוע שלכם. לכן, חשוב לקשר את המזכרות לחלק האחרון של האירוע. ההמלצה הברורה היא לשלב עמדת מזכרות, שכל אורח שיעזוב את מתחם האירועים יקבל מדיילת המתחם מזכרת מכם. כך, החוויה האחרונה של האורחים היא חוויה של נתינה מכם – חוויה המסתכמת בחיוך.

 

3.הגדירו תקציב צנוע

בכדי להעניק מזכרות לאירועים לקהל האורחים שלכם אתם לא צריכים להגדיר תקציב גבוה. ישנם הזוגות הבטוחים כי פרוייקט כזה של מזכרות יכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים. בפועל, תוכלו לבחור בתקציב צנוע הרבה יותר שישתלם לכם ויתרום רבות לחוויה שאתם רוצים לייצר לאורחים. ישנן מזכרות בעלות של שקלים בודדים למזכרת אחת, כך שהכל תלוי התקציב שלכם.

 

4.מזכרות מתוקות תמיד מצליחות

אם אתם רוצים ללכת על בטוח, דעו כי המזכרות המתוקות תמיד מצליחות. קלאסיקות לעולם לא מאכזבות ותוכלו להעניק אותן גם כאן. מזכרת מתוקה יכולה להיות צנצנת עם סוכריות, מארז של שוקולדים או פינוק מתוק אחר. באופן זה אתם חותמים את האירוע בדרך הסימבולית ביותר- בדרך מתוקה!

 

5.מתגו את המזכרות!

בכדי שלא יהיה ספק שהאירוע הוא האירוע שלכם, אל תשכחו למתג את המזכרות. ישנן חברות מובילות המציעות לכם למתג את המזכרות שלכם עם שילוב השמות ותאריך האירוע על המזכרת עצמה. כך, אתם יכולים להעניק מזכרת אישית יותר, וכזו שללא ספק תשאיר רושם טוב אצל האורחים. מזל טוב!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר