מתי כדאי להפסיק טיפול אצל פסיכולוג

טיפול אצל פסיכולוג

0 408

רגע לפני שאתם מפסיקים את הטיפול הפסיכולוגי

 

התחלתם את הטיפול הפסיכולוגי שלכם כשאתם במצב נפשי-רגשי מסוים וכעת אתם חשים בהטבה משמעותית ושוקלים להפסיק את הטיפול? רגע לפני שאתם עושים זאת, כדאי להתייעץ עם הפסיכולוג שלכם. הסיבה? חשוב לטפל בבעיה מהשורש.

 

המון פעמים התחושה הטובה המגיעה בעקבות טיפול מוצלח יכולה להטעות. זו תחושה מדהימה להרגיש טוב יותר, אך חשוב לדעת כי טיפול פסיכולוגי משמעותי הוא טיפול שבו הבעיה טופלה מהשורש שלה, כך שיהיה ניתן להבטיח שסימפטומים שהפריעו לכם בעבר והביאו אתכם לטיפול, לא ישובו. על כן, במידה ואתם שוקלים להפסיק את הטיפול, התייעצו עם ד"ר ירון זיו לקבלת חוות דעת מקצועית.

 

השיקולים להפסקת הטיפול הפסיכולוגי

 

עברתם תהליך משמעותי עם הפסיכולוג שלכם וכעת אתם שוקלים להפסיק את הטיפול? ההמלצה הברורה היא להתייעץ עם המטפל שלכם לפני שאתם קובעים את ההחלטה. מתי יומלץ לכם לקחת הפסקה מהטיפול? ראשית, במידה ואתם חשים מיצוי מהשיחות וכי אתם מרגישים שאתם רוצים לצאת לדרך עצמאית.

בנוסף, לעתים ישנו קושי רגשי לבצע את השיחות, כך שהפוגה קצרה יכולה לסייע לכם. כמו כן, ירון זיו ומטפלים אחרים לעתים ימליצו לכם על הפסקה קצרה במידה ואתם רוצים לנסות להסתדר בעצמכם גם ללא הטיפול. ד"ר ירון זיו ימליץ לכם בצורה מקצועית האם כדאי להפסיק את הטיפול לתקופה קצרה, להפסיקו לגמרי או להמשיכו לעוד כמה פגישות נוספות.

 

האם כדאי להפסיק טיפול פסיכולוגי בגלל שיקול כלכלי?

 

השקעה בעצמכם לעתים עולה לכם לא מעט כסף, אך כשההשקעה מניבה פרי, ברור לכם כי מדובר על השקעה מושכלת ונבונה. אחרי מספר פגישות עם הפסיכולוג ירון זיו אתם מרגישים כי אינכם יכולים לעמוד כלכלית בפגישות ושוקלים להפסיקן רק בגלל כסף?

אם השיקול שלכם הוא כלכלי, כדאי להפנות זאת אל ד"ר ירון זיו שינסה למצוא פתרון בכדי שתוכלו להמשיך להיפגש ולפתוח את לבכם. יחד עם זאת, כן חשוב לזכור שלשקט נפשי אין באמת מחיר, כך שכדאי לנסות ולעשות תיעדוף נוסף שישים את הפגישות שלכם עם הפסיכולוג בראש סדר העדיפויות. נפש בריאה מטיבה עמכם, משפיעה עליכם ומאירה את חייכם, זיכרו זאת!

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר