מתנות ליולדת לא צריכות להיות יקרות!

מתנה ליולדת

0 84

 

אם גם אתם מיהרתם לבדוק את מצב העובר ושב שלכם אחרי שהתבשרתם על לידה של מכרה שלכם, דעו כי אין באמת צורך. ההילה היוקרתית שנוצרה סביב המתנות שצריך להעניק ליולדת הטרייה אינה מעידה על העלות של המתנות. רבים מאמינים כי המתנות המיועדות לאירועי הילדה הן מתנות יקרות – כאלו המצריכות תקציב גבוה והשקעה של מזומנים רבים. דעו כי מעבר לכך שמדובר על מיתוס שהגיע לנפץ, הרי שהדבר החשוב ביותר במתנה הוא לא הערך הכספי שלה, אלא הערך המוסף שלה. כל מה שרציתם לדעת על מתנות ליולדת, לפניכם!

המתנה הטובה ביותר היא המתנה הפונקציונאלית

תוכלו להשקיע מאות שקלים במתנה שתעניקו ליולדת, אך כל עוד המתנה לא פונקציונאלית, אין לה באמת ערך. הצרכים של התינוקות הם צריכים מדויקים וידועים מראש – כך שכל שעליכם לעשות הוא לבחור במתנות שיכולות לשרת את האם הטרייה בגידול התינוק. המתנות שמומלץ להעניק הן פריטי לבוש, מגבות וצעצועים המתאימים לגיל הרך. כל מתנה אחרת שאינה נמנית באחת הקטגוריות האלו, לא באמת תענה על צורך של ההורים הטריים ועל כן אינה מומלצת.

מטרת העל של המתנה: להעניק תשומת לב

אם גם אתם בטוחים כי מתנה ראויה היא מתנה שנקנתה בתקציב גבוה מאד, זיכרו כי לתרבות המתנות ישנה מטרה אחרת לגמרי: להעניק תשומת לב. בעת שאתם מעניקים מתנות ליולדת, אתם כבר עושים הרבה – על אחת כמה וכמה לאחר שבחרתם בעצמכם מתנה ממבחר מתנות שהיו זמינות לרכישה. הגדירו את התקציב המתאים ליכולות שלכם, וכזה ההולם את מידת הקירבה שלכם אל היולדת. מובן כי בעת שמדובר על בת משפחה, התקציב יהיה גבוה יותר בהשוואה לתקציב שתגדירו עבור מתנה המיועדת לקולגה.

מה טווח המחירים המוצע למתנות ליולדת?

מתנות ליולדת הנרכשות על גבי הרשת המקוונת מאפשרות לכם להגדיר כל תקציב שתרצו! בעוד ישנן חנויות המציעות מראש מתנות יקרות המתומחרות במאות שקלים, ישנן גם חנויות המציעות לכם מתנות החל מעשרות בודדות של שקלים. אלו מכם המעוניינים לדבוק בתקציב צנוע, יוכלו להעניק פריט מתוך מגוון רחב של פריטי לבוש, בעוד אלו מכם הנהנים מתקציב גבוה, יוכלו ליהנות מרכישת מארז גדול וגדוש בכל טוב.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר