נשארים בארץ: הצעת נישואין בארץ עדיפה יותר

טבעות אירוסין

0 103

המגמה השלטת בשנים האחרונות בכל הקשור להצעת הנישואין היא להציע את ההצעה המרגשת ביעד רומנטי בחו"ל. רגע לפני שגם אתם מתחילים לבצע השוואת מחירים לטיסות, דעו כי ההמלצה היא דווקא לכרוע ברך בארץ:

 

מצמצמים עלויות וחוסכים לקראת החתונה

ההוצאה המשמעותית ביותר שיש לכם עם הצעת הנישואין היא ללא כל ספק רכישת טבעות אירוסין. לצד ההוצאה על הטבעת יש לכם הוצאה נוספת והיא הצעת הנישואין לכשעצמה. במרבית המקרים, הצעת נישואין בארץ תהיה זולה יותר, זאת מאחר ואתם חוסכים עלויות רבות על טיסות, לינה ובזבוזים מפנקים לרגל שינוי הסטטוס. לפני שאתם מגדירים תקציב בלתי מוגבל להצעה, זיכרו כי מחכה לכם עוד הפקה של אירוע חתונה כך שכדאי לאמץ גישה חסכונית יותר בשלב זה.

 

חוזרים אל המקומות שעיצבו את הקשר שלכם

את הקשר הזוגי שלכם התחלתם בארץ ואתם גם הולכים לסגור מעגל בארץ באירוע החתונה שלכם. בעת שהצעת הנישואין מתקיימת בארץ, אתם יכולים לעבור בתחנות מרגשות שעיצבו את הקשר הזוגי שלכם ובמידה רבה הביאו אתכם למקום בו אתם נמצאים כיום. זו הסיבה שהמון גברים בוחרים להציע את ההצעה בלוקיישן בו התקיים הדייט הראשון, בבית שהוא המקום האינטימי ביותר או במקום בילוי חביב שהפך להיות סוג של בית שני.

 

יש חגיגה! נפגשים עם המשפחה והחברים

כשחיפשתם טבעות אירוסין, היו סביבכם החברים הטובים ובני המשפחה. האם תוכלו לדמיין לעצמכם שלאחר ההצעה לא תהיו מוקפים באותם אנשים יקרים? בעת שהצעת הנישואין מתקיימת בחו"ל, אתם משנים סטטוס כאשר היקרים לכם אינם סובבים אתכם. מדובר כנראה על אחד הדברים שלא חושבים עליהם בשלבי תכנון ההצעה, אך בסופו של דבר אתם תרצו את החיבוק, החום וההתרגשות הזו סביבכם מיד לאחר שתודיעו על שינוי הסטטוס שלכם.

 

ירח הדבש מחכה לכם

זיכרו כי נתב"ג יהיה זמין לכם מתי שרק תרצו. השאירו את חוויית החו"ל שלכם לירח הדבש שתצאו אליו מיד לאחר אירוע החתונה. לא חסרים לוקיישנים מרגשים וייחודיים בישראל שיוכלו לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר במעמד ההצעה שלכם.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר