ציורי קיר – באילו חדרים תוכלו לשלב ציורי קיר?

ציורי קיר

0 133

קירות לבנים לא מספיקים בכדי לעצב את החלל בבית או במשרד, אך ציורי קיר דווקא כן! לא רחוקים כלל הימים בהם הדרך היחידה לעצב את קירות החלל הייתה באמצעות צביעת הקירות בצבע צבעוני שאינו לבן. מאוחר יותר, נכנסו התמונות כשחקן החיזוק לקירות, שהוסיפו אלמנט עיצובי שהפך את החלל לנעים יותר ומזמין יותר. כיום, תוכלו להניח את הצבעים בצד וגם תוכלו לחסוך המון כסף עם השארת יצירות האומנות בחנות: מציירים על הקירות!

 

מנציחים אהבה עם ציור קיר בסלון

החלל הראשון בו תוכלו לשלב ציורי קיר הוא הסלון שלכם. כידוע, הסלון הוא החדר המרכזי בבית, כך שהמון פעמים הבחירה היא לשלב את ציורי הקיר דווקא בחדר זה. בעוד עליכם להתאים את עצמכם אל יצירות אומנות קבועות מראש או אל מניפה של צבעים המוצעים לצביעת הקירות, עם ציורי קיר אתם לא צריכים להתאים את עצמכם אל דבר – הציורים מתאימים עצמם אליכם! ניתן לצייר על הקיר שלכם את כל שרק תרצו – החל מדמות אהובה ועד תמונה זוגית שלכם.

 

מתנת בר מצווה מושלמת: ציור בחדר הילדים

בכל שנה אתם מעניקים מתנות נפלאות לילדים שלכם בימי ההולדת, אך ישנו יום הולדת אחד יחיד ומיוחד שבו אתם רוצים להעניק קצת יותר: אירוע המצווה. בנים בגיל 13 ובנות בגיל 12, עושים את הצעד אל עבר החיים הבוגרים, ואתם תוכלו להעניק להם במתנה ציורי קיר. מדובר על גילאים בהם הילדים הופכים דעתנים יותר, וחדר הילדים המתוק בו הם גדלו עד כה אינו משביע את רצונם עוד. עם ציורי הקיר ניתן לחדש את נראות החדר, לשלב דמויות אהובות על הקירות, כיתובים ייחודים או לתת יד חופשית לאמן שיצייר על קירות החדר.

 

מבואת הכניסה למשרד מעולם לא הייתה מזמינה יותר

כמו כן, ציורי קיר לא מקשטים רק את קירות הבית, אלא גם את קירות המשרד. ניתן למתג את בית העסק שלכם בדרך מקורית וייחודית שלא רואים בכל בתי העסק האחרים. על קירות המשרד ניתן לשלב את הסלוגן, את הלוגו או כל ציור אחר שאתם רק רוצים! היתרונות שלכם על פני עסקים אחרים מתחילים בקירות המעוצבים!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר