שומרים על כושר במגוון רחב של לוקיישנים!

מאמן כושר אישי בירושלים

0 84

כשם שאין תכנית אימונים אחת שניתן לבצע עם מאמן כושר אישי בירושלים, כך גם אין לוקיישן אחד בו אפשר להתאמן! מתכננים את האימון הבא שלכם? שימו לב למגוון האפשרויות הזמינות לכם:

 

הכי קרוב שיש: אימון ביתי

עבור רבים המקום האידיאלי ביותר להתאמן בו הוא הבית הפרטי. לאימונים הביתיים יש לא מעט יתרונות, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא החיסכון בזמן – אינכם צריכים להתנייד ממקום אל מקום, אלא להמתין בבית להגעת המאמן. החיסרון? ישנם לא מעט גירויים שיכולים להפריע לשגרת האימון שלכם – החל מסיר ששמתם על הגז ואתם ניגשים לבדוק אותו ועד נוכחות הילדים שיכולה להפריע לכם.

 

תחת כיפת השמיים: אימוני קיץ בפארק

ימי הקיץ מאפשרים לכל המתאמנים עם מאמן כושר אישי בירושלים ובערים אחרות לצאת לפארקים ולהתאמן! אימוני חוץ הם אימונים מרעננים וממריצים וקרני השמש תורמות בהחדרת מוטיבציה והעלאת מצב הרוח. אימוני חוץ בקיץ מומלצים בשעות הבוקר המוקדמות, או לקראת השקיעה בשעה שש לערך, אז ישנה הקלה ניכרת בעומס החום. שימו לב כי גם בחורף ניתן להתאמן תחת כיפת השמיים, זאת מאחר והחורף הישראלי אינו מאופיין בגשמים רבים או טמפרטורות קיצוניות.

 

הפתרון לימי החורף: סטודיו מאובזר

מאמן כושר אישי בירושלים ובערים נוספות יוכל לאמן אתכם גם בסטודיו. ההמלצה החמה ביותר היא לגוון את הלוקיישנים וכך כל אימון מגלם בתוכו התרגשות אחרת. המוקש הגדול ביותר באימונים הוא השגרה, לכן כדאי מאד להחליף אחת לכמה זמן את המקום בו אתם מתאמנים. היתרון באימון בסטודיו הוא כמובן הנגישות לאביזרים שונים שבהם ניתן לעשות שימוש וכך לגוון גם את תכנית האימונים שלכם. כמו כן, מדובר על פתרון אידיאלי לאימון בחודשי החורף.

 

בשביל כבוד צריך לעבוד: אימון במשרד

שנת 2018 הביאה עמה בשורה חדשה והיא מאמני כושר שמגיעים עד למקום העבודה שלכם! ניתן לאמן את צוות העובדים שלכם באימוני קבוצות עם מאמן כושר אישי בירושלים, אך גם ניתן להעביר לכם אימון אישי במשרד שלכם. המציאות כיום היא שהמון קרייריסטים מבלים שעות רבות במקום העבודה, כך שהם לא מוצאים את הזמן להתאמן. מאמן הכושר יוכל להגיע עד למשרד ולאמן אתכם בחלל פרטי.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר