שיפור שקט ומשמעותי באיכות השינה – פתרון מושלם לסדינים שבורחים

SuperClick

0 347

ממציא ישראלי פיתח סדרת פטנטים שמשפרים את איכות השינה. הגרסה החדשה בקו הפטנטים בשם Click הוא הSuperClick. פתרון שמביא סוף לסדינים מקומטים ורופפים לאחר התקנה. פיתרון קל ופשוט עם התקנה קלה ומהירה. מראה אסטתי ויפה עם תועלת לאילו שסובלים מבעיות גב או הפרעות מסויימות בשינה.

 

הקלה ושדרוג לשינה חסרת מנוחה

לי למשל יצא לישון לילה קשה אתמול, אחרי שעות של עבודה קשה, חברים שרוצים להתייעץ, אני בעצמי צריך גם לפרוק את הלחץ והעומס של היום. לא תמיד מספיק ולפעמים יש לי לילות של שינה חסרת מנוחה. כולם מכירים את זה.

להזמנת ה-SuperClick לחץ כאן

 

נעים יותר ובא עם הפחתה בבעיות גב

הSuperClick מספק פיתרון לאנשים עם בעיות גב אשר אוהבים חדר שינה מסודר ומטופח ונפגעים שוב ושוב מהצורך למתוח סדינים בעצמם והפיתרונות הקיימים כיום אינם כלכליים או אפקטיבים. ה-SuperClick אינו פוגם בסדין, בהרכבה פשוטה והתקנה חד פעמית למתיחת הסדין הוא דואג לנעילת הסדין כולל מגן המזרן באופן מושלם. מתאים לכל סוגי המיטות ומזרנים ומחזיק את הסדין חלק כך שיש פחות צורך לגעץ למרות שזה קצת זניח. אלי צור הממציא דאג לייצר את הפטנטים מחומר איכותי וגמיש וכפי שאפשר לראות בסרטון שיצר למוצר עם הדגמות 3D מרשימות אפשר להבין מהר מאוד את התועלת והנוחות שהפטנט מספק.

עשרות אלפי לקוחות חוזרים

מאז 2012 סדרת הפטנטים איפשרה לעשרות אלפי ישראלים כבר להשתדרג בחדר השינה וחזרתם למותג מראה שהם מרוצים מרכישתם ונהנים באופן קבוע מסדינים מתוחים. כשאני נחשפתי לראשונה עם ה-SuperClick מודה שהתאהבתי בפשטות והישירות של הפטנט מבחינת מה שהוא מספק.

מה קורה כשאני משתמש בSuperClick

חוסך בשנה שעות של מתיחת סדינים, סידור מיטה. מונע כאבי גב הנובעים ממתיחת וסידור סדינים.

מסתדר עם ההתקנה כי ה-SuperClick קל ושוקל מעט מאוד ומתכוונן לכל גודל סדין. אחרי שאתה מלביש את הSuperClick ונועל את הסדין שזה גם קטע שמרגיש ממש עתידני. מצחיק כי סך הכל זה לא איזה רובוט משוכלל אבל זה כן מרגיש מתקדם. הוא שומר על הסדין מתוח ומסודר, שומר על מידות הסדין ואינו פוגם בסדין וסך הכל מדובר במוצר איכותי המחזיק שנים בשימוש תקין (לכל אלה שחושבים על רעיונות חדשים להשתמש ב-SuperClick בחדר השינה *סמיילי קורץ*)

 

חווית רכישה

החלק הכי קשה הוא שיש עיצובים שונים לכפתורי נעילה. אופנתי ומגניב אבל קשה להחליט בסך הכל להתחשב שלא חשבתי על דבר כזה בחיים. פעם ראשונה לכל דבר כנראה. תהליך הרכישה עצמו הוא קל ונעים. הרכישה בטוחה עם שירות לקוחות וכמובן משלוח עד הבית.

הזדמנות לשנת 2018

יש גם את החלק הכי טוב של תקופת ניסיון של עד 10 ימים. מבצע של נסה עד הבית. מזמינים במבצע הזמנה עם תקופת ניסיון של עד 10 ימים עם החזר מלא לא כולל משלוח כמובן (החברה לא מבצעת את המשלוחים בעצמה) במקרה של החזרת המוצר על הלקוח לשלוח את המוצר לכתובת המפורטת בתקנון לכתובת דואר. החזר יתבצע בקבלת המוצר באריזתו המקורית ולאחר בדיקתו לשברים או נזקי שימוש. במקרה והמוצר תקין יוחזר עלות המוצר במלואה ללקוח בכרטיס האשראי הרכש איתו את המוצר. רכישת המוצר הינה תנאי לזמן הניסיון בהתאם לתנאי שליחתו בחזרה.

לא מכיר הרבה שמחזירים. . . זה ממש נוח ומוצלח

מחירים מיוחדים ללקוחות חוזרים

מאחר שמדובר במותג שקיים מספר שנים, החברה מציע מחירים מופחתים ללקוחות חוזרים גם ברכישה של מוצר חדש בסדרת הפטנטים. המוצר עצמו משתדרג כל מספר שנים עם לקחים שנאספים ומחקר שמיושם בסדרת הפטנטים. עם גדילת שוק הלקוחות והמודעות למוצר כך גם הצורך שלו להישאר מתקדם מול מתחרים שצצים תמיד אחרי המצאות מוצלחות.

ביקורות מעולות

הראתי את הסרטון של הפטנט לחברים, הם ישר רצו את המוצר. בדקתי ביקורות באינטרנט, פייסבוק, יוטוב כל מה שיכלתי למצוא של אנשים שמצאו את המוצר הזה אמין, תקין, מוצלח ואיכותי. המלצות מימין ושמאל. בקצרה נהנתי לסקר את ה-SuperClick מהרגע הראשון ועד לסיום כתיבת המילה הזאתי.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר