שכנות טובה מתחילה עם חברת ניהול מקצועית

שירותי אחזקה

0 219

לא אחת נאמר כי עוד לפני שיש לבחור את הדירה בבניין המגורים, יש לבחור את השכנים. אכן, מפעם לפעם נשמעים סיפורים על שכנים שהסתכסכו, לעתים עד לכדי מצבים בהם היה על אחד מהצדדים לעזוב את הבניין על מנת לחיות בשקט ובשלום. ישנן סיבות שונות מדוע השכנים מסתכסכים, כאשר לעתים הסיבה היא סכסוך בעקבות מחלוקות שונות בכל הקשור לניהול הבניין, כמו גם נושא גביית התשלומים. הדרך לשכנות טובה עוברת עם חברת ניהול מקצועית ואחזקת מבנים!

 

כשאין חברת ניהול: ועד הבית כגורם מרכזי

מה קורה בעת שאתם לא עובדים עם חברת ניהול ואחזקת מבנים בבניין שלכם? הרי שועד הבית פועל מסביב לשעון וצריך לדאוג לכל הנדרש. מאחר והועד הוא הגוף האקטיבי בבניין שצריך לדאוג לטכנאים, מנקים ושלל אנשי מקצוע, נוצר מצב כי ישנם כמה דיירים שפועלים למען הבניין, בעוד יתר הדיירים פשוט נהנים מכל התועלות. התוצאה? סכסוכי שכנים מיותרים, מריבות על מי עשה ומה ומשחקי כוח שניתן למנוע אותם. הפתרון? חברה העוסקת באחזקת מבנים.

 

כשיש חברת ניהול: ועד הבית כגורם סמלי

שימו לב כי גם במקרים בהם חברת ניהול ואחזקת מבנים תעבוד בבניין שלכם, על ועד הבית להמשיך ולפעול, כאשר התפקיד שלו כעת הופך לתפקיד סימבולי בלבד. אם עד כה ועד הבית היה צריך לכנס פגישות אחת לשבוע ולדון עם הדיירים על הדרכים האפשריות לתחזוק הבניין, הרי שכעת תפקידו רשמי בלבד, תוך שמתקבלות החלטות אחת לתקופה ארוכה מאד. באופן זה, כל הדיירים בבניין חופשיים ומשוחררים מפגישות הועד שלא אחת הופכות מעיקות.

 

גביית התשלומים נעשית על ידי חברת הניהול

נציגי ועד הבית חברים של השכנים מהקומה הראשונה והם גם מיודדים מאד עם השכנים מהקומה החמישית. כל עוד נציגי הועד דופקים בדלת השכנים על מנת לדרוש בסוכר, הרי שהכל נפלא. מה קורה בעת שענייניים כספיים נכנסים בין השכנים? לא אחת נוצר סכסכוך שלא רק גורם לאי נעימות, אלא גם לנתק. ישנם השכנים המקפידים לשלם את התשלומים החודשיים בצורה סדירה, בעוד ישנם אלו שלא משלמים בזמן הנדרש את כל התשלומים. כשאתם עובדים עם חברת ניהול ואחזקת מבנים, אתם יכולים להוריד מעצמכם את נטל גביית התשלומים – חברת האחזקה דואגת גם לכל הסוגייה הזאת.

 

מי שילם, מי חייב – הכל בידייה של חברת הניהול

חברת ניהול ואחזקת מבנים לא רק גובה את התשלומים מכל הדיירים, אלא שהיא גם זאת שדואגת לנהל את תקציב הבניין. החברה פועלת מולכם בשקיפות, תוך שישנם דוחו"ת מסודרים המתעדים את ההוצאות, ההכנסות, מי שילם את כל התשלומים הנדרשים ומי טרם הסדיר אותם. אינכם צריכים לשאת על הגב שלכם את אחריות התחזוק על הבניין – יש מי שעושה זאת עבורכם ועל הצד הטוב ביותר!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר