10 דרכים להוזיל את אירוע החתונה שלכם

חתונה קטנה

0 117

אירוע החתונה שלכם ב"קיסר ים" הוא כל מה שתוכלו לבקש: נוף רומנטי, אווירה קסומה ואירוח בסטנדרט הגבוה ביותר – לכם ולאורחים שלכם. כעת, רגע לפני שתשלחו הזמנות לאורחים, איך תוכלו להוזיל חגיגה של חתונה קטנה?

1.חתונה קטנה לחיסכון בהוצאות

אם כן, הדרך הראשונה היא לחגוג חתונה קטנה. מדוע חתונה זו נחשבת חסכונית יותר? מאחר ואתם חוגגים עם כמות קטנה יותר של אורחים. עלות האירוע מתומחרת על פי כמות המוזמנים, כך שככל שתחגגו עם יותר אורחים, כך עלות האירוע עולה.

2.יום ראשון את יודעת, יש בעיר חתונה

ענף האירועים הכתיב סטנדרט כזה שבו אירועי החתונה השווים ביותר נחגגים ביום חמישי. מאחר וישנה הילה כל כך יוקרתית ונחשקת סביב היום זה, הוא גם האירוע היקר ביותר בשבוע. על כן, אם תרצו לחסוך בעלויות האירוע, מקמו את האירוע שלכם בתחילת השבוע.

3.חורף חם עם חתונה קטנה

כמו שמיקום האירוע בתחילת השבוע יכול לחסוך לכם כסף, כך גם מיקום האירוע בעונת החורף. עונת החורף היא עונה שזול יותר להתחתן בה, כך שתוכלו לחסוך אלפי שקלים בחגיגת חתונה קטנה וחורפית.

4.מתחתנים בחורף? דילים מטורפים עם ספקים

החיסכון שלכם לא יבוא לידי ביטוי רק בדיל שיסגר עם "קיסר ים", אלא גם בדילים המוצעים לכם על ידי הספקים. מאחר והעונה הזו פחות גדושה בחתונות, ישנם המון ספקים המציעים דילים מיוחדים הכוללים מבצעים, אחוזי הנחה ואיחוד של ספקים המציעים לכם חבילה אחת משודרגת.

5.עמדת מזכרות? בגדר המלצה

זיכרו תמיד כי ישנם דברים נחוצים באירוע וישנם דברים שהם בגדר המלצה בלבד. על כן, כדאי להגדיר את סדר העדיפויות שלכם ולמקם כל אלמנט באירוע במקום הראוי לו. אם תרצו לחסוך, עמדת המזכרות תהיה כנראה אחת האופציות הראשונות לצמצם דרכה.

6.זו חתונה, ולכן אטרקציה אחת מספיקה

ישנם זוגות שבוחרים לשלב כמות גדולה מאד של אטרקציות באירוע. מעבר לכך שהאטרקציות מטשטשות את ההילה שסביב הזוג, הרי שהן גם עולות המון כסף ומתומחרות באלפי שקלים לאטרקציה אחת. על כן, זיכרו כי גם אטרקציה אחת שתשמח את האורחים תספיק.

7.גם שמלה אחת מספיקה

האם כלה חייבת ללבוש לאורך האירוע שתי שמלות שונות? התשובה לכך שלילית. בכדי לחסוך באירוע, חשוב לדבוק במגמה מעט צנועה יותר, גם אם היא באה על חשבון שמלת הכלה. על כן, חיסכי לעצמך אלפי שקלים ותלבשי לאורך האירוע שמלה אחת בלבד.

8.למה שלא תגיעו לאירוע עם החברים הכי טובים?

האם אל חתונה קטנה צריך להגיע עם רכב יוקרה? לא בטוח. למרות שהיום הזה הוא שלכם והוא יום חג ללא כל ספק, עדיין לא בטוח שהעלות הגבוהה של הגעה אל "קיסר ים" עם רכב יוקרה היא כדאית. הגיעו עם החברים הכי טובים שלכם!

9.אישורי הגעה חוסכים לכם כסף בדרך לאירוע

בעת שתדעו כמה אורחים עתידים להגיע לאירוע, תוכלו לחסוך המון כסף. אין טעם להתחייב על כמות מוזמנים גדולה יותר מזו שתגיע בפועל. על כן, ערכו את אישורי ההגעה כשבוע לפני האירוע ומיסרו את המספר הסופי למנהל האירועים שלכם.

10.נהלו את התקציב באמצעות דו"ח אקסל

תעדו כל הוצאה והוצאה הקשורה לאירוע בדו"ח מסודר – כך ניתן לעקוב אחר התקציב שלכם. בהצלחה!

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר