24 שעות וטבעת: המירוץ לטבעת האירוסין!

טבעות אירוסין מיוחדות

0 521

כמה זמן לפני הצעת הנישואין רוכשים את הטבעת? תלוי את מי תשאלו! כידוע, לאהבה אין חוקים ברורים, אלא החוקים שלה משתנים בהתאם לבני הזוג. בעוד ישנם הגברים שמתכננים את הצעת הנישואין שלהם מספר חודשים, ישנם גם הגברים שהצעת הנישואין שלהם מבוססת על ספונטניות ועל רגש המניע אותם לפעול. כך או כך, ההצעות מתחילות עם חיפוש של טבעות אירוסין מיוחדות. מה בכל זאת ההבדל בין סוגי ההצעות? הזמן הקצוב שיש לאלו המעוניינים להציע נישואין באופן ספונטני.

 

1.ספונטניות יש, ומה התקציב?

בגלל שאין לכם הרבה זמן לרכוש את טבעת אירוסין מיוחדת, לעתים רק כ-24 שעות, חשוב שתהיו כמה שיותר מאורגנים. הסיבה? ככל שתהיו מסודרים יותר, כך רכישת הטבעת תוכל להתבצע בכמה שפחות זמן. אם כן, הדבר הראשון שעליכם להשיב עליו הוא שאלת התקציב. "דיאמור" מציעה לכם טבעות במגוון מחירים – מדגמים זולים ועד דגמי פרימיום. אין כל סיבה שתתעכבו על כל דגמי החנות בעוד ישנו סקטור ספציפי הרלוונטי לכם מבחינת תקציב. לכן, דעו כמה תרצו להשקיע עוד טרם הגעתכם אל החנות.

 

2.לפני חנות התכשיטים: מגירת התכשיטים

24 שעות מעניקות לכם מספיק זמן לתת הצצה מהירה אל תיבת התכשיטים של בת הזוג שלכם. המטרה? לגבש קווים לדמותה של טבעת החלומות שלה. מהצצה במגירת התכשיטים תגלו כי יהיה סוג אחד בולט של תכשיטים – כסף או זהב, וגם תגלו האם היא אוהבת קו נייטרלי יותר או מעוצב יותר. ככל שתדעו יותר על טעמה האישי בתכשיטים ובטבעות בפרט, כך יהיה לכם קל יותר לרכוש את הטבעת.

 

3.קטלוג טבעות אירוסין או חנות – מה כדאי?

האם כדאי להגיע אל חנות התכשיטים או האם כדאי לנהל את כל הבדיקות המקדימות לרבות זהות הטבעת באינטרנט? מאחר ואתם קצרים בזמן ורוצים להציע נישואין תוך כמה שעות בודדות, כדאי לשלב בין השניים: ראשית, התחילו את החיפוש שלכם בקטלוג הטבעות האינטרנטי. באופן זה, אתם נחשפים אל הדגמים המוצעים בחנויות וכך אתם מקבלים מושג לגבי מה שאתם עתידים לראות.

 

4.צמצמו את האפשרוית ככל הניתן

הצצה בקטלוג האינטרנטי אמורה להביא אתכם אל חנות התכשיטים עם מספר מצומצם מאד של דגמים שתרצו לראות. קל יותר לסנן דגמים של טבעות בקטלוג אינטרנטי מאשר בחנות המציעה גודש של דגמים המוצגים בפניכם. לאחר מכן, תוכלו להגיע אל חנות התכשיטים עם שמות הדגמים שתרצו לראות אל מול עינייכם ומתוכם לבחור את הטבעת האחת. במרבית המקרים, בשלב הזה תרצו להתייעץ עם חבר טוב או בן משפחה – כך שכדאי להגיע אל חנות התכשיטים בליווי חבר קרוב שיתמוך את החלטתכם.

 

5.טבעת אירוסין מיוחדת, הצעה ושינוי סטטוס

כל שנותר לכם הוא לרכוש את הטבעת החביבה עליכם, לפתוח את לבכם עם מילים של אהבה ולכרוע ברך. הצעות נישואין המתבצעות בספונטניות שכזו הן ההצעות המפתיעות ביותר – זאת מאחר ובת הזוג שלכם לא מצפה ולא חושדת. זיכרו: מלבד רכישת הטבע עליכם גם לחשוב על לוקיישן להצעת הנישואין. הצעה ב-24 שעות היא ללא כל ספק אתגר, אך גם ללא כל ספק אתגר שתוכלו לעמוד בו בהצלחה! בלי שתשימו לב, הסטטוס החדש שלכם יהיה מאורסים…

 

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר