5 סיבות טובות מדוע כדאי לשלב מתנפחים באירוע החברה

מתנפחים

0 127

 

מי אמר שאירועי חברה כוללים אך ורק חליפות רשמיות ותכנים עסקיים? ברוכים הבאים אל העידן החדש של אירועי החברה: אירועי משפחות בהם אורחים גם ילדים! אז למה כדאי לכם בעצם לשלב תעסוקה גם לילדים באירוע?

1.אירוע החברה הופך לאירוע משפחות

השכרת מתנפחים במרכז גורמת לאירוע שאתם חוגגים להיות פחות רשמי ויותר משפחתי. המון בעלי עסקים דבקים כיום במגמה לחגוג אירועי משפחות בכדי ללכד את צוות העובדים. חלק בלתי נפרד מהקהל שיגיע לאירוע הוא קהל הילדים – כך שבעת שתשלבו מתקנים מתנפחים, האירוע מיידית יהפוך לאירוע משפחות ולא לאירוע עסקי-רשמי.

2.תעסוקה מדהימה לילדים

כמו כן, בעת שמגיעים עם ילדים לאירוע, חשוב לדאוג להם לתעסוקה. בעוד אנשים מבוגרים יכולים לסגל לעצמם דרכים שונות להתמודד בעת שמשעמם להם, הילדים לא מתביישים להחצין את חוסר שביעות הרצון שלהם. על כן, במקום שהילדים ישתעממו ולא יאפשרו לאנשים המבוגרים ליהנות, ניתן יהיה ליהנות משירות של השכרת מתנפחים במרכז שיעניק להם תעסוקה נפלאה.

3.הילדים עסוקים? אתם עסוקים

מעבר לכך, בעת שאתם דואגים לעיסוק לילדים שיהיו חלק מאירוע המשפחות, גם אתם יכולים להתפנות לעיסוקים שלכם. באירועי משפחות משלבים לרוב דוכני מזון ושלל אטרקציות, כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהיציאה מהשגרה. כמו כן, היתרון של המתנפחים הוא שאין באמת צורך בהפעלת המתקנים על ידי אנשים מבוגרים, אלא מספיקה השגחה של אדם מבוגר אחד.

4.הילדים רוקמים חברויות עבורכם

כמו כן, אירוע המשפחות מאפשר לכם להכיר עובדים שעד כה לא הכרתם. בארגונים גדולים קורה מצב המון פעמים שעובדים המועסקים במחלקות שונות, לא זוכים להכיר את הקולגות וצוות העובדים מהמחלקות השונות.

אירועי המשפחות נותנים לכם הזדמנות נהדרת להרחיב את המעגל החברתי שלכם במקום העבודה! בעת שהילדים ישמחו ויקפצו על המתקנים המתנפחים, אתם תזכו להכיר את ההורים של הילדים המקפצים.

5.תפאורה מהיבה לאירוע העסקי שלכם

ואם אתם צריכים עוד סיבה טובה מדוע השכרת מתנפחים במרכז חיונית לאירוע שלכם, פשוט נסו לדמיין לכם את האפקט החזותי המרהיב שיצרו עבורכם המתקנים המתנפחים.

מדובר על מתקנים גדולים המגיעים בצורות שונות וצבעים שונים, כך שבמקום להשקיע בקישוטים לאירוע המשפחות, תוכלו להסתפק בנראות המתנפחים.

Leave A Reply

האימייל שלך לא יוצג באתר